Our mission

 

WE HELP FOREIGNERS

 

TO FIND NEW HOME

 

IN OUR COUNTRY

Counselling

 

WE ADVICE YOU

HOW TO RESOLVE

YOUR PROBLEM

 

WE HELP YOU

AT DEELING

WITH AUTHORITIES

Czech courses

 

LEARN CZECH LANGUAGE

WITH US

 

OVERCOME WITH US

A LANGUAGE BARRIER

Events

 

DON´T STAY AT HOME

AND MEET NEW FRIENDS

 

LET´S GET TO KNOW EACH OTHER

Volunteering

 

GET A CZECH FRIEND,

WHO WILL HELP YOU

 

JOIN OUR PROGRAM RAFAEL,

WHICH HELPS FOREIGNERS

Hradecké KACPU od 31. března nově v budově Na Okrouhlíku

Hradecké KACPU od 31. března nově v budově Na Okrouhlíku

KACPU - Krajské asistenční centrum pomoci Ukrajině, kde pomáhá i Diecézní charita Hradec Králové, bude od čtvrtka 31. března 2022 fungovat nově v krajské budově Na Okrouhlíku 1371, Pražské Předměstí, Hradec Králové. Upozornění: ve středu 30. března 2022 KACPU přeruší provoz ve 12:00 hodin z důvodu stěhování do nových prostor.

Aktuální informace pro občany Ukrajiny

Aktuální informace pro občany Ukrajiny

Pobytovou situaci na území ČR v souvislosti s konfliktem není nutné řešit okamžitě. Pokud vám končí pobytové oprávnění, které nelze dále prodloužit, na území můžete setrvat. Občané Ukrajiny, kteří mají biometrický pas, mohou do ČR přicestovat bezvízově. Byla zřízena speciální infolinka MV ČR pro ukrajinské občany: telefon: +420 974 801 802, email: ukrajina@mvcr.cz. Aktuální informace, prosím, sledujte na webu MV ČR.

Kurzy češtiny pro cizince 2022 - registrace

Kurzy češtiny pro cizince 2022 - registrace

Integration center for foreigners in Hradec Králové is preparing a full-time Czech language course for beginners from January 12, 2022.

Setkání národů 2021

Setkání národů 2021

Vydejte se s námi na cestu kolem světa na festivale Setkání národů, kterým už poosmé ožije hradecké Adalbertinum ve čtvrtek 4. listopadu 2021 od 14 do 18 hodin. Připravili jsme pro vás přehlídku cizokrajné hudby, tance a umění zemí čtyř kontinentů. Přijďte se podívat! 

Pojďte si vyrobit panenku v ukrajinském stylu

Pojďte si vyrobit panenku v ukrajinském stylu

Srdečně Vás zveme do našeho centra na páteční workshop, kde se můžete naučit, jak si vyrobit látkovou panenku v ukrajinském stylu. Workshop pořádá Regionální ukrajinský spolek ve východních Čechách ve spolupráci s Integračním centrem pro cizince v rámci Dnů ukrajinské kultury 2021 v Hradci Králové. Akce se koná pod záštitou primátora Alexandra Hrabálka.

Kurzy češtiny pro cizince - registrace

Kurzy češtiny pro cizince - registrace

Integration center for foreigners in Hradec Králové is preparing full – time course for adult of czech language in 3 levels.

Den s rodinou

Den s rodinou

Buďte součástí nedělního zábavného odpoledne pro děti a rodiče na Stříbrném rybníku v Hradci Králové. Pojďte si s námi užít DEN S RODINOU! V neděli ve 14:00 navštívíme Adventure park, budeme společně trávit čas hraním míčových her u vody, na prolejzačkách a dalších atrakcích. Registrace a info na tel. +420 731 598 911. Těšíme se na vás!

Adaptačně integrační kurzy pro cizince

Adaptačně integrační kurzy pro cizince

The Integration Center for Foreigners in Hradec Králové has announced dates for the organization of public Adaptation-integration courses for foreigners.

Online Czech language course for beginners.

Online Czech language course for beginners.

Integration Center for Foreigners Hradec Králové

organizes an online Czech language course for beginners.

Czech language course in full-time form for foreign children

Czech language course in full-time form for foreign children

The Integration Center for Foreigners in Hradec Králové organizes an intensive Czech language course in full-time form for foreign children, in two age categories: 1/ For children ages 6 – 10 years (every day from 13:00 to 15:15), 2/ For children ages 11 – 16 years (every day from 15:30 to 17:45). The course will run in the period from 5. to 9. 7. and from 19. to 23. 7. 2021 (total 10 days).

Tříkrálová sbírka 2021
You can support us
 

Help for foreigners

Jak žijeme

HELP FOR FOREIGNERS FREE OF CHARGE? HOW TO DO A CERTIFIED COPY OR SEND A REGISTERED LETTER?

 

Check out our videos: