Naše poslání

 

POMÁHÁME CIZINCŮM

 

NAJÍT U NÁS

 

NOVÝ DOMOV

Poradenství

 

PORADÍME VÁM, 

JAK VYŘEŠIT VÁŠ PROBLÉM

 

POMŮŽEME VÁM

PŘI JEDNÁNÍ S ÚŘADY

Kurzy ČJ

 

NAUČTE SE S NÁMI ČESKY

 

PŘEKONEJTE S NÁMI

JAZYKOVOU BARIÉRU

Akce

 

NESEĎTE DOMA

A POZNEJTE NOVÉ PŘÁTELE

 

POZNEJME SE NAVZÁJEM

 

Dobrovolnictví

 

ZÍSKEJ ČESKÉHO KAMARÁDA,

KTERÝ TI POMŮŽE

 

ZAPOJ SE DO PROGRAMU

RAFAEL, KTERÝ POMÁHÁ CIZINCŮM

Umělecký workshop s malířkou Julií Balabukha v Aldisu

Jak namalovat zátiší s višní výtvarnou technikou olejomalby si pod vedením ukrajinské malířky Julie Balabukha vyzkoušeli účastníci autorského uměleckého workshopu, který uspořádalo Integrační centrum pro cizince Hradec Králové v pondělí 7. září 2015 ve výstavní síni hradeckého Aldisu. Na v pořadí již třetí umělecký workshop dorazili dospělí i děti z různých zemí – Ukrajiny, Bolívie, Mexika a Česka. Všechny spojovala euforie a radost z malování i vlastního výtvoru. Každý si odnesl osobitý obrázek a nezapomenutelnou zkušenost. Někteří v sobě objevili skrytý talent a společný workshop je inspiroval k dalšímu tvoření.

Autorské umělecké workshopy s výtvarnicemi z Ukrajiny probíhají v rámci Dnů ukrajinské kultury v našem krajském městě. Současně také doprovázejí výstavu ukrajinského moderního umění v hradeckém Aldisu, kterou pořádá MKI Klíč s ukrajinskou iniciativou v Hradci Králové pod záštitou náměstkyně primátora Ing. Anety Maclové za podpory Integračního centra pro cizince Diecézní charity HK, KC Aldis Hradec Králové a Zasílatelství Aleš Komárek s.r.o. Výstava potrvá do 14. 9. 2015 a v říjnu poputuje do Prahy.

Fotografie z vernisáže výstavy ukrajinského moderního umění v hradeckém Aldisu (3. 9. 2015) a také z workshopu s výtvarnicí Olenou Koval (5. 9. 2015) si můžete prohlédnout zde.

Tříkrálová sbírka 2021
O nás
 

Pracovní vykořisťování

Prevence vykořisťování

 

  • JAKÁ JSOU VAŠE PRÁVA?
  • NA CO SI DÁT POZOR?
  • POTŘEBUJETE POMOC?

Více informací zde: česky, anglicky, rumunsky a bulharsky.